Powrót

 

Portfolio


Tworzeniem stron internetowych zajmuję się od 2003 roku.

W swoich projektach głównie bazuję na HTML/CSS z niewielkimi elementami JS.

Całość w ramach napisanego przeze mnie w PHP/MySQL prostego systemu CMS.

 

 

Klub Psów Pasterskich Niepolskich
www.klubpasterskichniepolskich.pl

Prosta, czytelna strona Klubu Psów Pasterskich Niepolskich. Duże grafiki i duże litery dla wygodnego przeglądania strony na dużych rozdzielczościach.
Stowarzyszenie Elektroradiologii
www.stow-elektroradiologii.pl

Strona Stowarzyszenia Elektroradiologii - oddział Rzeszów/podkarpackie. Działy obejmują historyczne i bieżące wydarzenia w świecie lekarzy i techników radiologów. Ciekawa animacja tła oparta o prawdziwe, zanonimizowane badania radiologiczne.
Dipheda-Art
www.dipheda-art.pl

Strona internetowa mojej siostry zajmującej się tworzeniem rysunków i witraży. Strona wykorzystuje mechanizm paralaksy do przesuwania tła; na każdej podstronie zastosowana jest inna grafika tła co daje ciekawe wrażenia.
krzysztofzboralski.eu
www.krzysztofzboralski.eu

Strona internetowa mojego taty - Krzysztofa Zboralskiego. Strona jest zbiorem zdjęć jego autorstwa - pogrupowanych w ciekawe kategorie i zaprezentowanych w formie rozkładanej harmonijki z działami tematycznymi. Wersja mobilna zmienia harmonijkę w pionową z uproszczoną grafiką...
KoToRa Collies
www.kotora-collies.com

Hodowla Ko-To-Ra istnieje od wielu lat i zajmuje się hodowlą rasowych psów m. in. Rough Collie, Smooth Collie, Border Collie, Sheltie oraz rasowych kotów. Wiele ciekawych zdjęć, nowości z wystaw, informacje o aktualnie dostępnych szczeniętach i kociętach.
Obecnie strona jest w wersji piątej. Trochę unowocześniony kod, zoptymalizowana grafika, inna szata graficzna, no i oczywiście spore zmiany w samej treści. Strona powstała ok. 1999 roku, obecnie cieszy się dużą popularnością i zdobyła całe rzesze sympatyków tych wspaniałych psów...
PIOMER
www.piomer.eu

Strona firmy PIOMER. Na razie ciągle w budowie.

El-Diablo Pizza

www.eldiablo-pizza.pl

Stronka pizzerii "El-Diablo" z Nowej Huty (Kraków). Galeria zdjęć, menu, mapka dojazdu etc. Obecnie szykuje się mała przemiana.

Fervidus PON

www.fervidus-pon.com

Strona internetowa hodowli Polskich Owczarków Nizinnych i American Staffordshire Terrierów. Na stronie liczne zdjęcia, oraz informacje o aktualnie dostępnych szczeniętach i kociętach. Dodatkowo garść linków i opis hodowli. Strona ostatnio przeszła gruntowną aktualizację, została opatrzona nową grafiką i layoutem. Zawartość strony jest często aktualizowana a sama strona jest dość popularna wśród miłośników rasy. W hodowli Fervidus pojawiły się również kocięta :-)

Koci Diament

www.kocidiament.pl

Strona domowa hodowli kotów rasowych "Koci Diament". W tej chwili z powodu braku wniesienia opłat za serwer i domenę strona została zablokowana.

Capriconus

www.capriconus.com

Strona hodowli kotów rasy Maine Coon - Capriconus. Strona powstała niedawno i jeszcze się rozwija. W tej chwili zawiera dział linków i kontakt, oraz podstawowe galerie hodowanych zwierząt.

Medart-Bis

www.medartbis.pl

Domowa strona hurtowni medycznej Medart-Bis mieszczącej się w Łodzi. Aktualna strona firmy przeszła wykonaną przeze mnie w 2007 r. gruntowną modernizację. Odświeżone, a właściwie napisane od "zera" zostało wszystko: od grafiki strony aż po skrypt CMS. W tej chwili strona oferuje możliwość logowania się i otrzymywania okresowego "newslettera", oraz czytelniej prezentuje oferowany przez firmę asorytment. Pracownicy firmy mają możliwość całkowitej edycji treści strony, łącznie ze zdjęciami oraz kategoriami poszczególnego asortymentu. Dodatkowo strona wyposażona jest w wygodne narzędzie dla dystrybutorów firmy, rejestr ofert oraz rejestr stanów magazynowych.

Dr Nona Łódź

www.nona-lodz.pl

Domowa strona łódzkiego dystrybutora preparatów dr Nona.

Papierki.net

www.papierki.net

Hobbistyczny projekt - strona będąca internetową bazą papierków po słodyczach. Znaleźć tu można najprzeróżniejsze ciekawostki: słodycze z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii a nawet Ukrainy. Strona stale się rozwija gdyż daje możliwość rejestracji i utworzenia swojego profilu.
Strona wykorzystuje skrypty PHP i mechanizm sesji.  W zasadzie powstała głównie po to, abym mógł na żywo przećwiczyć zastosowanie bazy danych oraz obróbkę grafiki z poziomu biblioteki GD.

Poradnia Naturalna Łódź

www.poradnianaturalna.pl

Strona informacyjna poradni metod naturalnych w Łodzi. Bardzo dużo informacji o oferowanych zabiegach.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

www.terapiaczaszkowa.com.pl

Nowa odsłona strony poradni terapii czaszkowo-krzyżowej w Łodzi. Poprzednia wersja była oparta o prosty szablon z WordPressa. Obecnie strona ma moją autorską grafikę i posadzona została na moim własnym, o wiele lżejszym CMSie.

Hodowla Złoty Brzeg

www.zlotybrzeg.pl

Strona internetowa hodowli kotów rasowych Złoty Brzeg p. Alicji Grzelak z Łodzi.

Na stronie sporo zdjęć kotów z hodowli, informacje o kociętach oraz garść informacji o historii hodowli.

Hodowla Zulu-Maine

www.zulu-maine.pl

Strona internetowa hodowli kotów rasy Maine Coon Zulu-Maine p. Grażyny Hernik z Łodzi.

Strona przygotowana w HTMLu - posiada nagłówek we Flashu, oraz kilka skryptów JavaScript. Prosty, jasny layout; garść informacji o kotach i hodowli.